SHARK Allround 10,6’x32″x5”, nový model 2019, je klasický nafukovací SUP plovák. Má tloušťku 5″, šířku 32″ a délku 10,6′, vzadu je středová plastová flosna, která se zasouvá do inovovaného US boxu, který lze při balení složit! Plovák má výtlak 264 litrů, váhu skvělých 8,35 kg (opět o něco lehčí než loňská verze!) a je určen pro jezdce se standardní váhou ( 85 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 323 cm dlouhý a 82cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová Machine Wave technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Bez problému unese i dva lehké jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry nafouklého plováku Shark:
Délka 323cm, Šířka 82cm, Tloušťka 12,7cm, Výtlak 264 litrů
Rozměry zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Allround 10’32”
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK Allround nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Vysoká nosnost a skvělá stabilita díky tloušťce prkna 12,7 cm (5 palců).

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT