SHARK Allround 11’x34″x6”, nový model 2019, je klasický nafukovací SUP plovák. Má tloušťku 6″, šířku 34″ a délku 11′, vzadu je jedna středová plastová flosna, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 348 litrů, váhu pouhých 9,05 kg (opět o něco lehčí než loňská verze!) a je určen i pro těžší jezdce s váhou do 150 kg, případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 336 cm dlouhý a 86cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová Machine Wave technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Bez problému unese i dva lehké jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry nafouklého plováku Shark:
Délka 336cm, Šířka 86cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 348 litrů
Rozměry zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Allround 11’34”
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku, nové provedení 2019 pro montáž bez nářadí
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK Allround nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Vysoká nosnost a skvělá stabilita díky tloušťce prkna 15 cm (6 palců).

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT