SHARK Allround cross 10,6′ 30″ je klasický nafukovací SUP plovák. Má tloušťku 4″, šířku 30″ a délku 10′, vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 200 litrů, váhu 9,5 kg a je určen pro lehčí jezdce s váhou do 95 kg a také lehčí začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku dobrou stabilitu a skvělu obratnost. Jde o 320 cm dlouhý a 76cm široký nafukovací paddleboard (SUP), FUSION (MSL) dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Allround cross 10,6′ 30″
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK Allround cross nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Skvělá obratnost díky nízkému profilu (tloušťka 10cm, 4 palce).

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT