paddleboard SHARK Racing 10,6’x25″x5” je nafukovací závodní SUP plovák určený převážně pro velmi lehké jezdce, ženy či juniory. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás ohromí! Paddleboard je velmi tuhý a má tloušťku 5″, šířku 25″ a délku 10’6″, v zadní části najdeme jednu delší plastovou flosnu. Plovák má výtlak 210 litrů, váhu pouhých 8,6 kg a je určen pro závodníky či zkušené jezdce s váhou do 70 kg. Jde o 325 cm dlouhý a 64cm široký nafukovací paddleboard (SUP) vyroben Machine Wave technologií pro maximální tuhost a minimální váhu. Dvojité výztužné stringery pro super tuhost a extra ostrá špička pro nekompromisní rychlost. Model 2019 je vybaven zcela novou středovou flosnou, kterou nasadíte do boxu úplně bez nářadí, a také samotný US box je v úplně novém provedení, ve středu má vybrání a box lze při balení plováku v tomto místě ohnout a plovák tak lépe sbalit.

Rozměry nafouklého plováku Shark:
Délka 325cm, Šířka 64cm, Tloušťka 12,75cm, Výtlak 210 litrů
Rozměry zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • paddleboard SHARK Racing 10’6″ x 25″
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK nabízí ve středu plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT