paddleboard SHARK Racing 12,6’x27″ a tlouštce 6″ nafukovací SUP plovák určený pro race, tedy závody. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás ohromí! Má tloušťku 6″, šířku 27″ a délku 12,6′, vzadu je jedna plastová flosna. Plovák má výtlak 283 litrů, váhu pouhých 9,61 kg a je určen pro zkušené jezdce s váhou do 80 kg. Jde o 385 cm dlouhý a 69cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová technologie Machine Wave pro maximální tuhost a minimální váhu. Dvojité výztužné stringery pro super tuhost a extra ostrá špička pro nekompromisní rychlost. Model 2019 je vybaven zcela novou středovou flosnou, kterou nasadíte do boxu úplně bez nářadí, a také samotný US box je v úplně novém provedení, ve středu má vybrání a box lze při balení plováku v tomto místě ohnout a plovák tak lépe sbalit.

Rozměry nafouklého plováku Shark:
Délka 385cm, Šířka 69cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 283 litrů

Rozměry zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Racing 12,6’x27″x6″
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT