SHARK Surf 9,2′ 30″ je SUP plovák určený zvláště pro lehké jezdce, ženy, juniory a učení základů surfování na vlnách. K tomu je plovák speciálně přizpůsoben – šířka 30″ a tloušťka 4″ zaručuje skvělou manévrovatelnost a nízkou váhu. Dále je plovák vybaven gumovým svazkem v přední části pro upevnění případného nákladu, který si vezete s sebou. Plovák má výtlak 173 litrů, váhu 6,9 kg a je určen pro jezdce s váhou do 80kg, ženy, juniory a lehké váhy. Jde o 281 cm dlouhý a 76 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), FUSION (MSL) dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Vhodný pro jednoho jezdce do 80 kg. Zajímavé barevné provedení. Jeho velkou výhodou je, že po použití jej sbalíte do úhledného balíčku.

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Plovák Shark Surf je vybaven jednou zasouvací středovou flosnou, předním gumovým svazkem pro uchycení nákladu.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Surf 9,2′ 30″
  • zadní plastová zasouvací flosna
  • standradní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT