SHARK Touring 11,8′ 30″ a tloušťce 6″ je klasický nafukovací SUP plovák, určený pro Vaše výlety po vodní hladině. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás ohromí! Má tloušťku 6″, šířku 30″ a délku 11,8′, vzadu jsou 3 plastové flosny, z toho dvě boční pevné a středová zasouvací, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 330 litrů, váhu 10 kg a je určen pro těžké jezdce s váhou až 160 kg. FUSION (MSL) dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Touring 11,8′ 30″ 6″
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK Touring nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Skvělá obratnost díky nízkému profilu (tloušťka 10cm, 4 palce).

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT