paddleboard SHARK Touring 12,6’x32″x6”je klasický nafukovací SUP plovák, určený pro Vaše výlety po vodní hladině. Skvělé vedení a vysoká rychlost Vás ohromí! Má tloušťku 6″, šířku 32″ a délku 12,6′, vzadu je středová zasouvací flosna, tu lze na přepravu z plováku vyjmout. Plovák má výtlak 374 litrů, váhu pouhých 10 kg a je určen pro jezdce až do váhy 120 kg. Jde o 381 cm dlouhý a 81cm široký nafukovací paddleboard (SUP), nová machine wave technologie pro maximální tuhost a minimální váhu. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku. Model 2019 je vybaven zcela novou středovou flosnou, kterou nasadíte do boxu úplně bez nářadí, a také samotný US box je v úplně novém provedení, ve středu má vybrání a box lze při balení plováku v tomto místě ohnout a plovák tak lépe sbalit.

Rozměry nafouklého plováku Shark:
Délka 381cm, Šířka 81cm, tloušťka 15cm, Výtlak 374 litrů
Rozměry zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Touring 12,6’x32″x6”
  • středová plastová flosna, která se zasouvá do zadního kastlíku
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK Touring nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Skvělé vedení a vysoká rychlost, dostatečný výtlak díky vyššímu profilu (tloušťka 15cm, 6 palců).

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT