paddleboard SHARK FLY X 11’x34″x6”je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno. Plovák samotný má tloušťku 6″, šířku 34″ a délku 11′ a je tvarově shodný s plovákem Allround, jen vzadu nejsou klasické 3 flosny, ale pouze jedna flosna v US boxu, podobně jako u WS plováků. Model 2019 je vybaven zcela novou flosnou, kterou nasadíte do boxu úplně bez nářadí, a také samotný US box je v úplně novém provedení, ve středu má vybrání a box lze při balení plováku v tomto místě ohnout a plovák tak lépe sbalit. Plovák má výtlak 360 litrů, váhu 9,9 kg a je určen pro jezdce se standardní váhou (do 95 kg), případně začátečníky, kterým nabídne díky svému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 335 cm dlouhý a 86cm široký nafukovací paddleboard (SUP), machine wave technologie pro maximální tuhost a velmi nízkou váhu. Bez problému unese i dva lehčí jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Rozměry nafouklého plováku Shark:
Délka 335cm, Šířka 86cm, Tloušťka 15cm, Výtlak 360 litrů
Rozměry zabaleného plováku Shark:
90 x 40 x 25cm

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Windsup verze je vybavena insertem se závitem M8 na palubě, do kterého našroubujete jakýkoliv windsurfingový jezdec který má šroub M8 a na něj pak připojíte odpovídající ws oplachtění. Dále je plovák vybaven středovou plastovou flosnou která nahrazuje ploutev, zadní plastovou flosnou, obě do nových US boxů, které jsou vespodu plováku a jsou jeho pevnou součástí.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Windsurf 11’x34″
  • středová plastová flosna do US boxu, zadní plastová flosna do US boxu
  • transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Vysoká nosnost díky tloušťce prkna 15cm.

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT