SHARK Windsurf 11′ 34″ je modifikací klasického nafukovacího SUP plováku, přidaná je možnost připojit windsurfingové oplachtění a zkusit tak první krůčky při výuce windsurfingu, nebo používat plovák jako rekreační WS prkno. Plovák samotný má tloušťku 6″, šířku 34″ a délku 11 ‘ a je jinak zcela shodný s plovákem Allround Ride, jen vzadu nejsou klasické 3 flosny, ale pouze jedna flosna v US boxu, podobně jako u WS plováků.   Plovák má výtlak 350 litrů, váhu 12,6 kg a je určen pro těžké jezdce s váhou (do 125 kg) nebo začátečníky, kterým nabídne díky svému vysokému výtlaku maximální stabilitu a zážitek i z první jízdy. Jde o 336 cm dlouhý a 86cm široký nafukovací paddleboard (SUP), FUSION (MSL) dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Bez problému unese i dva standardní jezdce. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Windsurf verze je vybavena standardním US boxem na palubě, kam připojíte běžný jezdec který se používá na windsurfing a na něj pak odpovídající ws oplachtění. US box má standardní rozměry jako na jakémkoliv WS plováku a polohu jezdce můžete v rozsahu jeho délky měnit. Dále je plovák vybaven plastovou středovou ploutví a zadní plastovou flosnou, obě do US boxů, které jsou vespodu plováku a jsou jeho pevnou součástí.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Windsurf 11’34”
  • středová plastová ploutev do US boxu, zadní plastová flosna do US boxu
  • transportní batoh (bez kol)
  • standardní třídílné pádlo s plastovým listem a aluminiovým dříkem, nastavitelná délka dříku
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

Paddleboard SHARK Windsurf nabízí ve středu  plováku úchyt pro jednodušší transport, palubu s vzorem proti klouzání, zadní kovové očko přivázání plováku. Vysoká nosnost díky tloušťce prkna 15cm.

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT