SHARK Yoga 10′ 34″ je SUP plovák určený zvláště pro stále oblíbenejší provozování jógy na vodě. K tomu je plovák speciálně přizpůsoben – důraz je kladen na stabilitu a komfort při cvičení- šířka 34″ a tloušťka 6″ zaručuje stabilitu přímo excelentní, přitom má plovák stále dobrou manévrovatelnost. Dále je plovák vybaven úchyty vepředu i vzadu a současně i na každé straně, kterýkoliv z úchytů můžete díky dodatečné neoprénové manžetě použít k odložení pádla, aby Vám při cvičení nepřekáželo. Na boku je plovák vybaven odnímatelným popruhem s karabinami, který výrazně zjednodušuje přenášení. Plovák má dostatečný výtlak 325 litrů, váhu 11,7 kg a je určen pro jezdce s váhou do 120 kg. Jde o 305 cm dlouhý a 86cm široký nafukovací paddleboard (SUP), FUSION (MSL) dvouvrstvá konstrukce pro maximální tuhost a odolnost. Bez problému unese i dva jezdce. Speciální barevné provedení ladící s jógovu praxí a soft pad po celé ploše paluby pro komfortní cvičení.Jeho velkou výhodou je, že po použití jej sbalíte do úhledného balíčku.

Paddleboardy SHARK mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na 18-25 PSI perfektně drží tvar, a jsou velmi tuhé. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Plovák Shark Yoga je vybaven dvěma pevnými plastovými flosnami a jednou zasouvací středovou, čtyřmi úchyty a transportním popruhem na straně.

Co je zahrnuto v dodávce:

  • plovák SHARK Yoga 10’34”
  • váha pouze 10,8 kg
  • zadní plastová zasouvací flosna
  • standardní transportní batoh (bez kol)
  • dvoučinná pumpa SHARK s manometrem
  • základní opravná sada

SHARK SUP je přední čínský výrobce nafukovacích SUP plováků, s dlouhou historií, jeho produkty mají skvělý poměr výkon/cena, prodávají se úspěšně po celém světě a velmi dobře konkurují zavedeným světovým značkám jak v kvalitě, tak hlavně v ceně.

KOUPIT